وبلاگ املاک نامی

قیمت آپارتمان در کیش

قیمت آپارتمان در کیش نیز مانند سایر نقاط دیگر تابع یکسری از متغییرهای اقتصادی و بعضا سیاسی است که گاها روند صعودی و نزولی و برخی مواقع حالت سکون را به خود می گیرد ، اما شرایط خاصی به منطقه آزاد کیش حاکم است که این موضوع معمولا موجب می شود قیمت آپارتمان در کیش از یک روند رو به رشد منطقی تبعیت کند یا اینکه نسبت به سایر مناطق کشور با ثباتر باشد .

قیمت آپارتمان در کیش متاثر از مولفه های دیگری نیز می باشد ، مانند منطقه ای که مورد نظر ماست ، نوع متریالی که در آن ساختمان به کار رفته است و اینکه سال ساخت آن ملک چقدر می باشد . بدیهی است که فرصت مطالعه همه جانبه قیمت آپارتمان در کیش در این نوشته کوتاه مقدور نیست بنابراین متوسط قیمت آپارتمان در کیش با در نظر گرفتن موقعیت مکانی آن به استحضار شما می رسد :

  • شهرک نوبنیاد کیش ، آپارتمان های نوساز از 3/7 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان
  • شهرک صدف کیش ، آپارتمان های نوساز فاز 7 صدف از متری 6/8 میلیون تومان تا متری 7/5 میلیون تومان
  • برجهای مسکونی کیش ، قیمت ها از هر متر مبع 8/5 میلیون تومان تا متری 20 میلیون تومان می باشد که بسته به موقعیت مکانی و نوع ساخت قیمت ها متفاوت می باشد .

برای خرید آپارتمان در کیش و انجام امور ملکی خود حتما به مشاوران مطمئن نیاز دارید ، املاک نامی کیش افتخار دارد تا در تمام مراحل سرمایه گذاری شما در کیش و یا خرید آپارتمان در کیش در کنار شما و همراه شما باشد . تلفن هماهنگی : 09347691166  –  07644455900

قیمت آپارتمان در کیش

املاک نامی کیش

  آپارتمان مسکونی در کیش

آپارتمان مسکونی در کیش ، اجاره آپارتمان مسکونی در کیش  شامل : شهرک صدف ، سفین ، مرکز شهر با همراهی املاک نامی کیش
آپارتمان مسکونی در کیش  ، اجاره آپارتمان مسکونی در کیش در برجهای معتبر کیش مانند : برجهای دوقلو ، برجهای آینده ساز ، میکا ، برجهای طلایی ، برجهای پرشین ، برج سایه ، برج دیپلمات ، برج بهکیش و . . . 
  خرید ویلا در مناطق ساحلی کیش ، خرید ویلا در شهرک صدف ، خرید ویلا در دامون ساحلی و . . . با املاک نامی کیش

با املاک نامی کیش در تماس باشید : ۰۷۶۴۴۴۵۵۹۰۰ ( ۱۰ خط ) و ۲ –  ۰۷۶۴۴۴۷۲۲۹۰

بازدیدها: 257

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS
پیش فروش
آپارتمان در برجهای ساحلی کیش
روش پرداخت :
30% با اقساط 24 ماهه
تحویل
پایان سال 1397
تماس بگیرید
09347691166 - 09127694800