وبلاگ املاک نامی

شهرک نوبنیاد کیش ، خرید آپارتمان در نوبنیاد کیش

شهرک نوبنیاد کیش بخشی از منطقه مسکونی شهرک میرمهنا است که دارای فاز بندی یک و دو و سه می باشد که مجموعا دارای حدود 1200 پلاک زمین مسکونی و خدماتی است . در سالهای اخیر عمده ساخت و ساز در کیش در شهرک مسکونی نوبیناد کیش متمرکز شده بود که در حال حاضر عملیات عمرانی در این منطقه رو به اتمام می باشد . به لحاظ شهرسازی این منطقه نسبت به سایر مناطق داراری طراحی مناسبتری است و دسترسی های مناسبی برای آن در نظر گرفته شده است ، پراکندگی و توزیع مراکز خدماتی در این شهرک طوری طراحی شده است که تمام فازهای مسکونی آن دسترسی مناسبی به مراکز خدماتی داشته باشند . همچنین در این منطقه  پیش بینی های خوبی برای فضاهای آموزشی شده است .

متراژ زمینهای واگذار شده در شهرک مسکونی نوبنیاد کیش از 150 متر تا 470 متر بوده که در کنار آن نیز برخی زمینها نیز برای احداث مجتمع های مسکونی در نظر گرفته شده است .

عمدتا ساختمانهای ساخته شده در این شهرک 7 و 9 واحدی هستند که در فاز 3 شهرک نوبنیاد به دلیل تصمیمات شهرسازی کیش مبنی بر کاهش تعداد واحدهای در ساختمان ، اکثر ساختمانهای این فاز در طبقات بالایی دارای آپارتمانهایی با تراس های بزرگ می باشد .

حدود متراژ آپارتمانهای ساخته شده در شهرک مسکونی نوبنیاد کیش بین 50 تا 200 متر مربع می باشد که متناسب با سلیقه خریداران آپارتمان در این منطقه طراحی شده اند ، تنوع ساخت و متریال کاربردی در ساختمانهای این منطقه کار را برای خرید آپارتمان در نوبنیاد کیش راحت کرده است ، به گونه ای که برای خرید آپارتمان در نوبنیاد کیش با طیف گسترده ای از انتخابها مواجه می شویم .

تصویر نقشه شهرک نوبنیاد کیش

به منظور خرید آپارتمان در نوبنیاد کیش و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره شهرک نوبنیاد کیش می توانید با ما تماس بگیرید  09347691166

برخی از فایلهای فروشی املاک نامی در شهرک نوبنیاد کیش

فروش آپارتمان لوکس فاز 3 نوبنیاد

فروش آپارتمان دید دریا فاز 3 نوبنیاد

اجاره آپارتمان در فاز 3 نوبنیاد کیش

فروش آپارتمان در فاز 2 نوبنیاد کیش

 

بازدیدها: 488

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS
پیش فروش
آپارتمان در برجهای ساحلی کیش
روش پرداخت :
30% با اقساط 24 ماهه
تحویل
پایان سال 1397
تماس بگیرید
09347691166 - 09127694800